Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

 

Kredyty dla firm i instytucji

Pomagamy firmom mikro stać się makro !

Wybierz kredyt zgodnie ze swoimi potrzebami:

  • kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt umożliwiający finansowanie bieżących wydatków. Z kredytu korzystasz do wysokości ustalonego limitu wtedy, gdy go potrzebujesz – odsetki pobierzemy tylko od wykorzystanej kwoty. Oprocentowanie od 7,50% do 9,90% w skali roku, możliwość negocjacji stopy opartej o WIBOR + marża Banku

  • kredyt obrotowy

Kredyt przeznaczony na sfinansowanie środków obrotowych, zakupu towarów handlowych, materiałów do produkcji. Oprocentowanie 7,50% - 9,90% w skali roku.

  • kredyt inwestycyjny

Kredyt dla przedsiębiorców inwestujących w swoją działalność – na budowę, rozbudowę, remont budynków, zakup maszyn, środków transportu, wyposażenia. Oferta również dla rozpoczynających przygodę z własną firmą – przedstaw pomysłowy biznesplan, pomożemy w jego realizacji. Oprocentowanie 7,50% - 9,90% w skali roku, lub stopa oparta o WIBOR + marża Banku

  • kredyt na rozwój bazy turystycznej

Baza turystyczna to największa siła naszego regionu, wspieramy jej rozwój finansując budowy, rozbudowy, remonty domów wypoczynkowych, pensjonatów, wyciągów narciarskich, karczm. Oferujemy nieskomplikowane procedury, terminy wypłat transz i spłat kredytu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Oprocentowanie 7,50% ‑ 9,90% w skali roku lub stopa oparta o WIBOR + marża Banku.

  • kredyt rewolwingowy na finansowanie VAT

Brak środków własnych na zapłatę podatku VAT od inwestycji? Rozwiązaniem - odnawialny kredyt rewolwingowy spłacany ze zwrotów podatku VAT z Urzędu Skarbowego. Oprocentowanie od 7,50% do 9,90% w skali roku lub stopa oparta o WIBOR + marża Banku.

  • gwarancje i poręczenia

Oferujemy gwarancje bankowe dla przedsiębiorców oraz instytucji. Prowizja od udzielonej gwarancji wynosi 0,5 % kwoty za każdy miesiąc obowiązywania.

Wydrukowane z: http://www.tatrzanskibs.com/kredyty/