Napisz do nas
 
Porozmawiaj z doradcą
801 011 086
 

 

Nowa usługa dla posiadaczy kart VISA!

 

Visa Cash Back to usługa, dzięki której posiadacze polskich kart Visa mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (do 200 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy.

Z usługi Cash Back mogą korzystać Posiadacze kart płatniczych Zrzeszenia BPS:

  •   kart VISA Classic Debetowa,
  •   kart VISA Business Debetowa      

Dzięki Visa Cash Back:

  •   Nie trzeba szukać bankomatu, gdy potrzebujemy niewielkiej kwoty w gotówce; miejsc, w których można wypłacić pieniądze jest teraz więcej.
  •   Oszczędzamy czas, robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki – w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny.

Z usługi Visa Cash Back można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł. 

Z usługi Visa Cash Back można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

Liczba punktów oferujących Visa Cash Back systematycznie wzrasta; listę punktów świadczących tę usługę w rożnych miastach w Polsce najwygodniej znaleźć tutaj. (http://www.visa.pl/kartydlaciebie/visacashback/cashbacktool.jsp)

We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole Visa Cash Back.


Korzystanie z Visa cash back jest proste:

Płacąc kartą za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi Visa Cash Back żądanej kwoty – do wysokości 200 złotych.

Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN. Na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

Wydrukowane z: https://www.tatrzanskibs.pl/cash-back/